Cjenik

 KratkaSrednjaDuga
ŠIŠANJE60.0060.0060.00
ŠIŠANJE ŠIŠKI20.0020.0020.00
OBLIKOVANJE BRADE20.0020.0020.00
PRANJE KOSE I SUŠENJE30.0040.0060.00
PRANJE KOSE I FRIZURA60.00-60.00
PEGLANJE KOSE30.0030.0030.00
SVEČANA FRIZURA150.00200.00250.00
PLETENICA20.0020.0020.00
PRANJE KOSE, ŠIŠANJE I FRIZURA120.00140.00160.00
PRANJE KOSE, ŠIŠANJE I SUŠENJE80.00100.00120.00
BOJANJE KOSE I FRIZURA150.00180.00210.00
BOJANJE KOSE, ŠIŠANJE I FRIZURA200.00230.00250.00
BOJANJE KOSE I FRIZURA (TH. SPA)200.00230.00260.00
PRELJEV KOSE I FRIZURA130.00150.00180.00
PRELJEV KOSE, ŠIŠANJE I FRIZURA180.00200.00220.00
PRAMENOVI OMBRE100.00150.00200.00
PRAMENOVI (FOLIJA) I FRIZURA280.00310.00340.00
PRAMENOVI (FOLIJA), ŠIŠANJE I FRIZURA330.00360.00390.00
PRAMENOVI (KAPA) I FRIZURA190.00210.00-
PRAMENOVI (KAPA), ŠIŠANJE I FRIZURA240.00260.00-
PRAMENOVI PARCIJALNI, JEDNA FOLIJA10.0010.0010.00
PREDPIGMENTACIJA50.0050.0050.00
SKIDANJE BOJE100.00150.00200.00
USLUGA BOJANJA50.0050.0060.00
MINIVAL, ŠIŠANJE I FRIZURA180.00210.00240.00
NJEGA KOSE - MASKA BIOMED20.0020.0020.00
NJEGA KOSE - AMPULA BIOMED30.0030.0030.00
NJEGA KOSE - MASKA KAKTUSOVO ULJE30.0030.0030.00
MUŠKO ŠIŠANJE50.0050.0050.00
MUŠKO ŠIŠANJE I PRANJE KOSE70.0070.0070.00
DJEČJE ŠIŠANJE40.0040.0040.00
DJEČJE ŠIŠANJE I PRANJE KOSE70.0080.00100.00
MASAŽA VLASIŠTA (15. MIN)40.0040.0040.00
BOJANJE OBRVA20.00--
BOTOX ZA KOSU120.00150.00150.00

Napomena: sve cijene su izražene u kn, te je u isti uračunat PDV.

Mogućnost plaćanja svim karticama: MasterCard, Diners, American Express, Visa, Maestro…